این رویداد خاتمه یافته است ...

پنجشنبه 28 دي ماه 1396
صفحه اصلی > راهنمای ثبت نام در جشنواره
.: راهنمای ثبت نام در جشنواره

مراحل ثبت نام و نام نویسی در سایت جشنواره:


1- در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید
.

 به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید.

سپس به سایت جشنواره  بازگشته و وارد قسمت ورود به سیستم در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید.

2- ارسال آثار  (جهت شرکت در فاز رقابتی):

پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال آثار خود از منو های موجود در ناحیه کاربری به منوثبت آثار بروید. بعد از وارد نمودن مشخصات اثر امکان انتخاب دو گزینه ثبت اطلاعات و ثبت نهایی را دارید. سپس در منو وضعیت آثار شما می توانید وضعیت اثر خود را مشاهده نمایید.
لازم به ذکر است
برای ارسال اثر خود از طریق منو ثبت آثار باید به نکات زیر توجه فرمایید:
-
برای پر کردن فرم ها محدودیت زمانی (15 دقیقه) وجود دارد.
-
در هر فیلد محدودیت کاراکتر وجود دارد به میزان 250 کارکتر که اگر رعایت نشود در آخر مورد تایید سیستم قرار نمی گیرد.
-
برای جلوگیری از هر گونه اشتباه می توانید ابتدا با توجه به سوالات موجود در فرم پاسخ های خود را در یک فایل ورد تایپ نمایید و سپس در درون فرم ها قرار دهید.
-
در آخر فرم گزینه ای با توجه به گروه شما در جشنواره قرار دارد که هزینه ثبت نام را برای شرکت در جشنواره تعیین می کند و لازم می باشد که آن را انتخاب نمایید و در صورتی که پس از اعلام نتایج داوری اولیه نام شما در لیست قرار داشت با مراجعه به منوی پرداخت آنلاین اقدام به پرداخت آن نمایید.

در صورتی که ثبت اطلاعات را انتخاب کرده باشید در این منو امکان ویرایش مشخصات برای شما وجود دارد و در صورتی که ثبت نهایی را انتخاب کرده باشید فقط می توانید آنرا حذف کنید. حال می توانید در صورت داشتن اثری دیگر مجددا وارد منوی ثبت آثار شده و مراحل فوق را مجدداً طی نمایید.

توجه داشته باشید که مدارک مربوط به مشخصات اثر را  باید به صورت جداگانه در منوی ارسال مستندات با فرمت zip در سایت درج کنید.

مدارک برای مخترعان شامل: گواهی ثبت اختراع یا اظهارنامه ثبت شده در اداره ثبت اختراعات می باشد.

مدارک لازم برای کارآفرینان شامل: مجوز فعالیت یا مجوز کسب و کار و یا مدارکی که نشان دهنده ی اشتغال زایی ایشان است، می باشد.

مدارک لازم برای شرکت های فناور و خوشه های رشد شامل: آگهی تاسیس یا روزنامه رسمی و یا مجوز های رسمی فعالیت می باشد.

مدارک لازم برای موسسات و مراکز فعال شامل: مجوز اعطاء شده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد.

مدارک لازم برای سازمان ها و شرکت های پشتیبان مراکز علمی کاربردی شامل: آگهی تاسیس یا روزنامه رسمی و یا مجوز های رسمی فعالیت می باشد.

3- هزینه شرکت در جشنواره:

جهت داوری اولیه آثار خود، لازم نیست هیچ گونه هزینه ای پرداخت کنید و فقط بعد از اعلام نتایج داوری اولیه در صورت پذیرفته شدن می توانید هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید و وارد فاز رقابتی جشنواره شوید.
به آن دسته از شرکت کنندگانی که در مرحله داوری اولیه پذیرفته می شوند فضای نمایشگاهی به میزان 2 متر مربع اختصاص می گردد، در صورتی که نیاز به فضای بیشتری دارید می توانید از تاریخ
1393/11/25 از طریق کنترل پنل کاربری خود و انتخاب منوی سفارش غرفه با توجه به متراژهای موجود، غرفه خود را سفارش دهید و از منوی پرداخت آنلاین اقدام به پرداخت آن نمایید. 

4- خرید غرفه (جهت شرکت در فاز نمایشگاهی):

 با خرید غرفه از سامانه کاربران که از تاریخ 1393/11/25 در دسترس خواهد بود، حتی در صورت عدم پذیرش در مرحله داوری اولیه می توانید حضور خود را در جشنواره قطعی کنید.